Zahradní centrum

O zahradním centru

Zahradní centrum vzniklo v roce 2003 jako součást produkční školky okrasných rostlin a nachází se v její těsné blízkosti, v Přerově nad Labem.

V našem zahradním centru nabízíme hlavně venkovní okrasné rostliny. V našem sortimentu jsou okrasné keře a stromy, dále trvalky, letničky, balkónové květiny, trávy a vodní a bahenní rostliny. Z hlediska využití se jedná o rostliny vhodné jako solitéry, pro skupinové výsadby, rostliny pro živé ploty, pro skalky i rostliny půdopokryvné. Za pozornost stojí i naše čarověníky a zakrslé jehličnany – bonsaje.

My title
My title

Většina nabízených rostlin je pěstována přímo v našem zahradnictví; sortiment rozšiřujeme i o rostliny dalších, především českých pěstitelů. Jedná se o ovocné stromky a keře, např. borůvky, maliny, ostružiny, broskve, jabloně, meruňky, rakytník a další. Dále jsme rozšířili naši nabídku o pokojové rostliny ozdobné listem i květem.

Nabídku rostlin doplňují zahradnické potřeby a vše co souvisí se zahradou. Můžete u nás zakoupit zahradnické substráty a zeminy, rašelinu, mulčovací kůru, hnojiva, travní semeno, nářadí, květináče i kamenná koryta.

Kontakty

Otevírací doba:

Po - Pá: 8.00 - 15.30
So - Ne: zavřeno

Adresa:

Zahradní centrum Školky Montano
Přerov nad Labem 414
okr. Nymburk, 289 16

viz Mapy Google a Mapy.cz

Telefon:

739 062 791 - prodejna zahradního centra

GPS:

50.1595072N, 14.8301650E